Kupuj lokalnie z BonLokal.pl

Kupuj vouchery na lokalne usługi już teraz. Wykorzystasz je wkrótce. Wspieraj lokalny biznes.

Aktualna sytuacja sprawia, że wiele firm musiało zawiesić, albo mocno ograniczyć swoje działania. Ograniczenia te najbardziej uderzają w lokalne, małe firmy. Zamknięcie siłowni, kawiarni czy fryzjera powoduje, że nie przynoszą one żadnych przychodów a koszty pozostają. Te firmy to często rodzinne przedsięwzięcia, za którymi stoją Twoi sąsiedzi. Nadszedł czas w którym możesz bardzo łatwo pomóc. Dzisiaj kupujesz usługi czy towary od swoich ulubionych firm. Znasz je i wiesz, że warto. Jutro zrealizujesz vouchery na spokojnie.

Bezpieczeństwo transakcji.

  1. Kupuj Lokalnie
    Poprzez BonLokal szukaj ofert z Twojej najbliższej okolicy. Kupuj vouchery od firm, które znasz, z których usług korzystasz na co dzień. To są partnerzy godni zaufania
  2. Sprawdź media społecznościowe
    Aby uniknąć niepewności czy vouchery są wydawane i sprzedawane przez właściwe osoby, zerknij czy promują ofertę na swoich stronach www i w mediach społecznościowych.
  3. Ochrona kupujących
    Transakcje dokonywane w BonLokal są opłacane przez PayPal i karty kredytowe. Dzięki temu możesz skorzystać z usługi Chargeback, czyli zwrotu pieniędzy na kartę kredytową. Jest to usługa wspierana przez wystawców kart. Masz 180 dni na złożenie reklamacji do swojego banku, który w przypadku niemożliwości zrealizowania usługi zwróci Ci środki na kartę.

Main Menu